NOCLEGI

Szeroki wybór miejsc noclegowych jakie oferuje odwiedzającym Krynica-Zdrój (znana częściej jako Krynica Górska) pozwala na zaspokojenie różnorodnych wymagań Klientów – od kwater prywatnych, pokoi gościnnych po wysokiej klasy hotele z licznymi wygodami. Dodatkowo, warto dodać, iż baza noclegowa z roku na rok staje się coraz bogatsza, a jednocześnie przybywa obiektów w bardzo dobrym standardzie.

Hotel Eris, Krynica-Zdrój
Hotel Dr Irena Eris Krynica-Zdrój

Aby ułatwić Państwu wybór miejsc noclegowych na czas pobytu w Krynicy, na naszej stronie prezentujemy wybrane obiekty (m.in. apartamenty, hotele, kwatery), tak aby każdy mógł szybko i sprawnie znaleźć te najbardziej mu odpowiadające.

Przed decyzją o wyborze miejsc na noclegi mogą się Państwo również zapoznać z “Poradnikiem noclegowym”, w którym staraliśmy się wskazać w jakiej części Krynicy-Zdrój najlepiej wybrać noclegi w zależności od celu przyjazdu.

Krynica, Hotel Prezydent
Krynica – Hotel Prezydent – zlokalizowany na Deptaku

Szczególnie w przypadku wyjazdu w sezonie zimowym, gorąco polecamy nieco wcześniejsze rezerwowanie miejsc. W zimie, malowniczo położona Krynica-Zdrój cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród turystów, z których wielu co roku spędza wymarzony urlop w zimowej scenerii, także szusując po licznych stokach (również w najbliższej okolicy).

Atmosfery jaka panuje w tym czasie w Krynicy nie da się w żaden sposób opisać, a wolne chwile spędzone w przepięknej śnieżnej i górskiej krainie pozwalają na pełny relaks.