REKREACJA

Krynica-Zdrój (Krynica Górska) jest w szczególności jednym z wiodących ośrodków narciarstwa zimowego w Polsce, który miłośnikom wszelkiego rodzaju form uprawiania “białego szaleństwa” oraz rekreacji oferuje wręcz nieograniczone możliwości.

Oferta aktywnego wypoczynku obejmuje m.in. znane stacje narciarskie (na Jaworzynie, Słotwinach, pobliską Wierchomlę czy Tylicz oraz wiele mniejszych tras i miejsc z wysoko wykwalifikowanymi instruktorami, profesjonalnymi szkółkami narciarskimi i snowboardowymi), snowpark dla snowboardzistów, nowoczesną kolejkę gondolową na Jaworzynę Krynicką, kryte lodowisko, skutery śnieżne, quady oraz tor saneczkowy.

Krynica, Lodowisko kryte
Krynica-Zdrój – lodowisko

Obecnie Krynica wraz z ofertą okolicznych miejscowości stanowi jedną z największych w Polsce atrakcji dla miłośników nart i snowboardu.

Krynica, zjeżdżalnie, Góra Parkowa
Krynica – rajskie zjeżdżalnie na Górze Parkowej

Krynica-Zdrój poza sezonem zimowym ma jednak równie dużo do zaoferowania – liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, baseny kryte oraz odkryty, korty tenisowe, stadniny koni z nauką jazdy, sankostradę, całoroczne zjeżdżalnie, unikalną na skalę europejską Wieżę Widokową na Słotwinach – to tylko część z atrakcji w okresie wiosenno-letnio-jesiennym.